-‘๑’-Naruto Shippuuden: A New Beginning-‘๑’-

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » -‘๑’-Naruto Shippuuden: A New Beginning-‘๑’- » ټФЛУД!!!ټ » Флуд в честь флуда,дубль второй


Флуд в честь флуда,дубль второй

Сообщений 401 страница 450 из 636

401

*Ино Яманака*
:***

0

402

.itachi
http://s016.radikal.ru/i335/1011/02/0363c161c9c5.gif 
эх... скукота.... http://s010.radikal.ru/i311/1011/50/f6f68a51fde4.gif

0

403

Согласен ТТ
Привет кстати

0

404

скучноооо >_<
меня радует сейчас только варкрафт 3)

0

405

Кимимару
dota?

0

406

Akasuna Sasori
*Ино Яманака*
Привет товарищи по скуке!

0

407

.itachi
Не...Наруто Дота :b

0

408

.itachi
Кстати привет=привет

0

409

*Ино Яманака*
О ЧЩЩ! Не надо тайны мои раскрывать..ОО А то мало ли ещё и они котлету в меня мокнуть захотят..оО http://s015.radikal.ru/i332/1011/c3/05068b524c6b.gif

0

410

Кимимару
boje jalkaya parodia :D

0

411

Akasuna Sasori
кстати привет ^____^
Кимимару
И тебе привет, товарищ!)))
ммм...(( тоже хотела позадротничать, только комп не потянул... >_< доисторический тип!
Суйгетсу

Окей))) я никому не скажу, что... У ТЕБЯ ВМЕСТО МОЗГОВ СОУС И ЕСЛИ ОКУНУТЬ ТУДА КОТЛЕТУ, ТО БУДЕТ ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНЫЙ ЭФФЕКТ!))))) Можешь на меня расчитывать)) я - рыба ^_____^

Отредактировано *Ино Яманака* (2011-01-15 15:40:18)

0

412

Кимимару написал(а):

Не...Наруто Дота :b

.itachi написал(а):

boje jalkaya parodia

Оо такая есть??

0

413

*Ино Яманака*
Я ведаў, што ты нікому не скажаш)

+1

414

*Ино Яманака* написал(а):

Оо такая есть??

da est

0

415

Суйгетсу написал(а):

Я ведаў, што ты нікому не скажаш)

мне дастаць сякеру ці адразу будзем гаварыць на роднай мове?  :D

.itachi написал(а):

da est

=))

+1

416

*Ино Яманака*
Кориш!! Як я рады, што і ты цяпер са мной у адзіную ланцуг ўстала! Будзем жа разумець адзін аднаго!І не кіпяціць ты так наконт роднага! Падліўку ў галаве ўляжацца спачатку!

0

417

Суйгетсу написал(а):

Кориш!! Як я рады, што і ты цяпер са мной у адзіную ланцуг ўстала! Будзем жа разумець адзін аднаго!І не кіпяціць ты так наконт роднага! Падліўку ў галаве ўляжацца спачатку!

ну добра)) На роднай яшчэ нагаварыўся!

Як пажываеш, братачка? Нічога не турбуе? =))

0

418

*Ино Яманака*
Ды не, дарагая сястрычка) Нічога, накшталт не трывожыць) Швы знялі з боку, нага як была нагой-так і ёй засталася.
Як ты пажывеш? Як настрой? Не паганае ці надвор'ем?

0

419

Суйгетсу
Оййй .. не нагадваў .. > _ <* Са злосцю гляджу на ўсіх чернозадых і узкоглазых * У мяне таксама нд больш-менш! У групу запрасілі гуляць, новыя ідэі на кошт зняцця кліпа і многае іншае!)) Распавяду пазней, сястра выганяе з кампутара ...

0

420

Што, шмат так у вас там черножопых і узкоглазых, што табе такую нянавісць да сябе самім прышчапілі? оО
А) Ну я буду чакаць) Распавядзеш, куды дзенешся)
Нічога страшнага, я буду чакаць цябе .. ТТ Буду ..

0

421

Чего? Оо

0

422

Кимимару
чаго незразумелага? : D
Добры дзень, дарэчы)

0

423

Суйгетсу написал(а):

Што, шмат так у вас там черножопых і узкоглазых, што табе такую нянавісць да сябе самім прышчапілі? оОА) Ну я буду чакаць) Распавядзеш, куды дзенешся)Нічога страшнага, я буду чакаць цябе .. ТТ Буду ..

Хехех)) Яшчэ на пару хвілін зайшла! Ну дык вось. Запрасілі гуляць у груп у якасці клавішніцу .. Але як заўсёды ўсё гладка прайсці не магло .. Не магу знайсці драйверы для сентезатора на win 7 (((А без іх гуку не будзе .. ((Пачакаю да сакавіка, можа на Дзень нараджэння падораць сентезатор з прамым падключэннем да калонак)) Пакуль буду гуляць на ў попу засмучаным фартэпіяна ..> _ <
Вось) Яшчэ кліматыч вырашы  снять под Apocalyptica feat.Adam Gontier - I Dont Care ))) Но это долго рассказывать, потом в личку напишу подробнее)) (если захочешь)

0

424

ТАА ** Ты на фартэпіяна ўмееш гуляць!!? А што я толькі толькі пра гэта даведаўся .. ХД Ну я як заўсёды .. х)
Кліп?) Яшчэ? А той, які раней збіраліся? як там? Знялі? Музыка, якую я кідаў-спатрэбілася? Але так, распавядзеш)
А наконт сентезатора ты не хвалюйся) прыйшлі табе з Масквы .. ХД На кітайскім рынку надыбаў .. А то мы з табой яшчэ не па ўсім там прайшліся! Там жа яшчэ і тэхніка ёсць!!

0

425

Kon'nichiwa koko ni taizai shite ita subete no hito ni! http://s013.radikal.ru/i322/1011/e6/750d72bd2efe.gif 
Короче, привет всем..х)

0

426

Суйгетсу
толькі зараз даведаўся? О_О)) У мяне як-бы чырвоны дыплом ...)) Толькі што з рэпетыцыі ... вааай пальцы баляць з нязвычкі .. )) З сентезатором там накшталт хутка укласціся! Бацька спецыяльную прымочку знайшоў! А калі не падыдзе, то будзе новыя сентезатор! * _ *
Ага)) новы кліп)) Заўтра калі добрае надвор'е будзе, то пачнецца першы дзень здымак!)) Той кліматыч я дарабіла, музыку парэзала да мінімуму, цікава .. ня вельмі мяне электра натхняе)) Музыку я ўжо не стала змяняць .. простииии! Сабе некалькі трэкаў скінула і ўсё ...((
Не турбуйся, брацік)) нам яшчэ шапікаў 150 засталося прабегчы!)) (каму прабегчы, а каму праскакаў)))
Акари Аямата
Конитива, именинник!)))
Как отметил?))

0

427

*Ино Яманака* написал(а):

Конитива, именинник!)))
Как отметил?))

Отметил нормально, даже можно сказать, хорошо))
А у тебя как день прошёл? я сделаю вид, что не читал ваших с Фёдором сообщений хД

0

428

Акари Аямата написал(а):

Отметил нормально, даже можно сказать, хорошо))А у тебя как день прошёл? я сделаю вид, что не читал ваших с Фёдором сообщений хД

ух, классно, что хорошо отметил)))
День прошёл.. круто)) особенно вечер! Ну раз ты "не читал" наши с Фёдором сообщения, расскажу, как прошла репа)) Итак. Сначала всё было относительно тихо-мирно.. Лёша скримил (пел.. орал.. одно и то же >_<), Макс возился с колонками, барабанщик.. (забла имя.. хД) тоже не сидел без дела, ну а я бегала туда-сюда, пытаясь хоть как-то подключить свою клавиатуру к ноуту, чтобы та издавала хоть какие-то звуки. Нифига не получилось. Пришлось играть на "фортепиано".. мотив-то был не очень трудный, но долбить приходилось ТАК, чтобы хоть чуть-чуть было слышно... вобщем.. под конец лёша "случайно" сделал дырку в стене, на нас накричал охранник, сказал, что больше не пустит.. вобщем, всё круто)))

0

429

*Ино Яманака* написал(а):

День прошёл.. круто)) особенно вечер! Ну раз ты "не читал" наши с Фёдором сообщения, расскажу, как прошла репа)) Итак. Сначала всё было относительно тихо-мирно.. Лёша скримил (пел.. орал.. одно и то же >_<), Макс возился с колонками, барабанщик.. (забла имя.. хД) тоже не сидел без дела, ну а я бегала туда-сюда, пытаясь хоть как-то подключить свою клавиатуру к ноуту, чтобы та издавала хоть какие-то звуки. Нифига не получилось. Пришлось играть на "фортепиано".. мотив-то был не очень трудный, но долбить приходилось ТАК, чтобы хоть чуть-чуть было слышно... вобщем.. под конец лёша "случайно" сделал дырку в стене, на нас накричал охранник, сказал, что больше не пустит.. вобщем, всё круто)))

ОО если Лёша пел и орал, то как он мог сделать дырку в стене? У него такой божественный голос?ОО

0

430

Акари Аямата написал(а):

ОО если Лёша пел и орал, то как он мог сделать дырку в стене? У него такой божественный голос?ОО

Да нет))) всё намного бональнее... ногой ^^ Но голос у него правда классный!

0

431

*Ино Яманака*
Ды мне то якая розніца, ўставіла куды-небудзь ты тое што я скінуў ці не .. ГА Галоўнае, што знялі і зрабілі) Але мяне таксама електро як-то .. эм .. Ну не так каб вельмі, карацей .. ХД
УОО! Будзе ў цябе сінтэзатар! **
Блін! Ды гэта ж афигеть як крута! Чырвоны дыплом! Мазалі на пальцах! Клавішы піяніна! О_О Ты такая разумніца прамы) рады Я ЗА ЦЯБЕ ЯК незнамо ХТО!! ^ ^ Ты ўжо свае таленты на ўсю моц прасоўваючы *__*
Ох хутка Кітайскі рынак нас запомніць, адчуваю .. ХД Трэба будзе па кітайцу табе і мне набыць!

0

432

Суйгетсу
Ну ўсё роўна як-то ніякавата ... ты стараўся, шукаў, скідалі .. а я ніфіга не паставіла ...(( Вось блін ...> _ <
Не зусім ужо і мазоли, вядома ..)) Але хутка яны з'явяцца!))) ўжо сумелася жа! =^_^= Але дасканаласці няма мяжы, і тое, што я раблю цяпер - гэта толькі малая частка таго, што будзе потым. Галоўнае лянота пераадолець, што не заўсёды ў мяне выходзіць .. хДД
ТАК! Кітайцаў возьмем! Можна нават па пре!)) Разведзены  горам .. гэта значыць здамо іх у рабства, прымусім шыць касцюмы ADIDAS, а праз гадок ў нас будзе ўжо паспяховы бізнэс!!! Ковааарнооо)))

0

433

Так, всё. я задолбался уже писать на этом белорусском..хД
Но всё-таки, ты крутая))
А Китайцы нам нужны.. Телефончики с телеками нам сделают.. Адидас, да.. Гучи там..хД

0

434

ну млиииин где онииии?! Наруто и Анко ТТ

0

435

Кимимару
Не перживай)) Скоро появятся! =)

0

436

Кимимару
Хм если вы собрались убить Орачимару, мии его защетит если чО :DDD не позволю его тронуть он мне всегда нравился в аниме ))

0

437

Ну всем здрасте))
Кимимару
ОО я тут вообще-то..
.itachi
Поддерживаю тебя, не дадим Орыча в обиду О:

0

438

.itachi
Анко

Ооо))) намечается войнушка?)) Мы сделаем всё, чтобы этот извращенец больше даже думать не смел о своих гадких делишках! ^__^

0

439

Анко написал(а):

Поддерживаю тебя, не дадим Орыча в обиду О:

О_О А тыы разве не взговаре с Кимимару чтоб его убить?

*Ино Яманака* написал(а):

Мы сделаем всё, чтобы этот извращенец больше даже думать не смел о своих гадких делишках! ^__^

Орочимару хороший *__*

0

440

.itachi
оО В каком-таком интересном месте он хороший?  8-)

0

441

Анко
простите госпожа нии чана-сан))

0

442

*Ино Яманака* написал(а):

оО В каком-таком интересном месте он хороший?

Во всех местах *__*

0

443

.itachi
а поподробнее? Чтоб знать куда не бить))

0

444

Кимимару
=="

0

445

.itachi
Кимимару
Анко
Да ладно, чего мы спорим? Оо Всё равно за Орыча уже давно никто не отписывался (

0

446

У Сашки, насколько я знаю, сейчас боольшие проблемы, потому и не залезает..

0

447

Акари Аямата
эх.. жаль..((

0

448

Я тут

0

449

всем хай)

0

450

Всем привет!! ^____^ http://s016.radikal.ru/i335/1011/02/0363c161c9c5.gif

0


Вы здесь » -‘๑’-Naruto Shippuuden: A New Beginning-‘๑’- » ټФЛУД!!!ټ » Флуд в честь флуда,дубль второй